Niet meer oordelen over jezelf maar jezelf nemen zoals je bent.
Niet meer jezelf verbouwen omdat je niet tevreden bent over je uiterlijk, tenzij je een zware last meedraagt waardoor je niet goed meer kan functioneren.
Niet meer jezelf gek laten maken door een systeem dat is gecreëerd om alleen maar over de rug van de mensheid zichzelf te laten gelden.
Geen angst meer hebben omdat artsen zeggen dat je medicijnen moet slikken omdat je kwaal anders erger wordt.
Ga in plaats daarvan eens kijken waar de kwaal daadwerkelijk vandaan komt en ga leren vertrouwen op je immens innerlijke kracht en het zelf genezend vermogen van je lichaam.
Weet, dat wat er dan ook in je leven gaande is, jij nog altijd de kaptein bent van je eigen schip.
En als iemand anders jouw roer wil overnemen dan geef jij je kracht weg aan deze persoon.
En dat is het begin van alle narigheid. Dan begint de afhankelijkheid van vele dingen die je zelf niet meer in de hand hebt.
Beter is het om samen te werken met mensen die daadwerkelijk de mens zien als geheel, die niet alleen bezig zijn om een procedure uit te voeren omdat er nu eenmaal een protocol is waar ze zich aan dienen te houden.
Een voorbeeld: een arts zal zichzelf nooit zo vol pillen zetten als hij zijn patiënten meegeeft, omdat hij wel weet dat hij dan niet meer normaal kan functioneren vanwege de bijwerkingen. Vreemd, niet? En nu ook met die bangmakerij over die mazelen en de oproep van Rutten om toch vooral je kinderen te laten inenten.
Zeg waar zijn we verdikke mee bezig?
Kunnen we zelf niet meer nadenken?
Ieder kind in Nederland heeft de mazelen gehad , ‘’uitzonderingen daargelaten’’ en dat werd gewoon uitgeziekt net zoals alle andere kinderziekten.
Laat je kind niet overal voor inenten want dit is het begin van een narigheid die vele andere ziekten tevoorschijn tovert.
Vreemd hoor dat opeens de mens zo heel belangrijk is.
Toch raar ook dat er straks chips ingeënt gaan worden om alle gegevens te registreren zoals de geschiedenis van ziekten etc.
Je bent dan sneller vindbaar en heel makkelijk te manipuleren want die chip is aangesloten op een groter systeem waardoor je makkelijk te beïnvloeden bent.
Het is maar een vraag hoor lieve mensen, maar stel dat er opeens een oproep komt om jezelf te laten chippen.
Wat doe je dan? Ga je dan heel gewillig op die oproep in, of ga je nadenken over wat er werkelijk aan de gang kan zijn?
Want dat we in een hoek worden gedreven als slachtvee dat is wel heel duidelijk aan het worden.
Het wordt alleen nog steeds verkocht alsof het geheel ten voordeel is van de mensheid.
Alsof we echt niet meer zelf kunnen nadenken?
Misschien wel, misschien ook niet?
Het leven gaat snel en de ontwikkeling ook.
Het weer wordt al gemanipuleerd door satellieten ‘’mocht je soms denken dat de natuur dit doet, dan is dit ook een grote leugen.
Vliegtuigen die elke dag chemtrails veroorzaken, satellieten die het weer ontwrichten en chips die de mens verder onder controle houden?
Tijd om eens op te gaan staan en de werkelijkheid onder ogen te gaan zien van het systeem op aarde.
Dan zal er eindelijk een ommezwaai komen en kan het leven zoals het is bedoeld weer zijn gang vinden.
En lieve mensen neem jezelf alstublieft zoals je werkelijk bent en laat je niet manipuleren door een of ander belachelijk schoonheid-ideaal.
We hoeven er toch niet allemaal uit te zien als poppen of als (American beauty’s)?
Alsof dat zo mooi is een opgespoten gezicht, nepborsten nep/billen implantaten hier en daar, wenkbrauwen geverfd, nep wimpers, nepnagels en wat is het volgende?
Misschien een ander gezicht?
Een voor de zondag en een voor doordeweeks?
Lieve mensen wat is er mis met naturel?
Wat is er mis met je ware natuur, wie je werkelijk bent.
Ik heb laatst een programma gezien op tv over een aantal meisjes die een klooster ingingen en gezellig bij de nonnetjes logeerden.
Het programma ging erover dat de dames zich zonder make-up en ik geloof zelfs ook zonder nep nagels zouden laten zien.
Had iets te maken met zelfzekerheid en verslavingsgedrag.
Toen het zover was en die meisjes zich inderdaad zonder mak-up gingen tonen, begon er een hard te huilen uit angst om haarzelf te laten zien.
Alle Smink werd eraf gehaald en de nagels gingen netjes in een bakje, ook de haarstukken werden verwijderd.
Wat je toen zag waren 2 prachtige jonge vrouwen die een mooie zachte verschijning waren.
Alle hardheid en opsmuk was er af en je zag echt de jonge vrouwen in natuurlijke staat.
Hun zachte trekken en een lief gezicht liet eigenlijk zien dat ze beter tot hun recht kwamen als daarvoor met al die lelijke opsmuk.
Hun eigen woorden waren: ‘’nu zie ik mezelf eigenlijk pas echt zoals ik ben’’, en daar waren ze super blij mee.
Als iedereen gewoon zichzelf zou zijn en zich niet zo zou laten meeslepen door de waanzin van de dag dan zouden er heel wat mensen meer gelukkig zijn dan nu.
Want je bent zoals je bent en daar hoort acceptatie bij.
En als je jezelf altijd laat manipuleren door het systeem wat erachter zit dan kun je nooit zijn wie je werkelijk bent.
Daardoor leven mensen in de illusie en in de waan van het systeem erachter.
Zoveel mogelijk mensen dezelfde kant op laten kijken door het grote collectief ‘’waarin ze zich bevinden’’ dagelijks te bespelen dat is de kracht van deze lui.
Dat is de kracht van herhaling, net zoals reclamejongens dat doen.
En het werkt echt alleen maar als men zich steeds maar blijft verbinden ermee.
Als meer mensen de kracht zouden hebben om te ontsnappen aan het systeem dan zou het als een kaartenhuis in elkaar vallen en dat geldt voor alles.
Wij zijn sterker dan we denken, en we hebben echt de power om eruit te stappen.
Dat daar nog een ander bewustzijn voor nodig is daar ben ik mij heel goed van bewust, en bewustmakend nieuws zal het enige zijn dat werkelijk helpt op den duur.
Tot dan is er nog genoeg te doen, en ik hoop echt dat elk blog hierover weer een beetje kan bijdragen en wat inzichten kan geven.
Wil je hier eens over praten met mij of de andere collega’s schroom dan niet om contact op te nemen met mij of de collega’s.
Ikzelf ben beschikbaar op box 68 bij Paragnost-Eddie.
Hartegroet,
Elisa-Lis